مسعود رشید

مسعود رشید – فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید فکوری منصوب شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۶

 

طی حکمی از سوی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر خلبان سید جاوید هاشمی به فرماندهی پایگاه شهید فکوری منصوب شد.

پایگاه تحلیلی خبری مسعود رشید: به گزارش روابط عمومی نهاجا، مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه شهید فکوری با حضور امیر خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش، اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در این استان و جمعی از مسئولین لشگری و کشوری برگزار شد.
در این مراسم جبار زاده استاندار آذربایجان شرقی با تبریک و ابراز خرسندی از انتصاب صورت گرفته و تشکر از امیر حمید واحدی فرمانده سابق پایگاه شهید فکوری، گفت: در زمان تهدیدات و مشکلاتی که در کشور پیش می آمد صحبت های امیر واحدی در باره آمادگی نیروی هوایی و خلبانان تیز پرواز آن قوت قلبی برای ما بود که با آرامش فکری و اطمینان خاطر مسئولیت های خود را به انجام رسانیم.
همچنین امیر شاه صفی فرمانده نیروی هوایی در این مراسم با قدر دانی از تلاش های امیر واحدی در دوران تصدی فرماندهی پایگاه شهید فکوری اظهار داشت: کسب عناوین متعددی که پایگاه شهید فکوری در طول مدت فرماندهی امیر واحدی در سطوح مختلف نیروهای مسلح کسب کرده حاکی از موفقیت وی در مسئولیت محوله است.
در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: نقش نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و دوران پس از جنگ تا به اکنون، بسیار ارزنده و قابل تمجید است و در این میان پایگاه شهید فکوری نیز در ایفای نقش خود بسیار خوش درخشیده است. وی با قدردانی از زحمات امیر واحدی، انتصاب فرمانده جدید پایگاه را تبریک گفته و برای این دو فرمانده آرزوی موفقیت کرد. گفتنی است امیر خلبان سید جاوید هاشمی پیش از این جانشینی فرمانده پایگاه شهید فکوری را بر عهده داشته است.

د