مسعود رشید

مسعود رشید – ۱۵ طرح برق رسانی روستایی در استان سمنان

۱۰ شهریور ۱۳۹۶

 

Share/Save/Bookmark

۱۵ طرح برق رسانی روستایی در استان سمنان

پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸

۱۵ طرح برق رسانی روستایی به مناسبت هفته دولت در نقاط مختلف استان سمنان با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۴۸ میلیون ریال مورد بهر ه برداری قرار گرفتند.

15 طرح برق رسانی روستایی در استان سمنان

به گزارش مسعود رشید به نقل از مرآت، سید محمد حسینی نژاد معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان از بهره برداری ۱۵ طرح برق رسانی روستایی در استان خبر داد و گفت: برق رسانی به شهرک انصار الحسین روستای حسن آباد در شهرستان سمنان با اعتبار ۸۳۰ میلیون ریال انجام شد.
حسینی نژاد با اشاره به بهینه سازی شبکه فشار متوسط بلوار جوادالائمه روستای لاسجرد در شهرستان سرخه با مبلغ ۳۵۲ میلیون ریال افزود: دو طرح اصلاح شبکه برق روستاهای گوشوارک و چاشم از توابع شهرستان مهدیشهر با اعتبار ۳۵۴ میلیون ریال به بهره برداری رسیدند .
وی اضافه کرد: اجرای پنج طرح توسعه و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف با مبلغ یک میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال برای شش روستا در شهرستان شاهرود شامل چهارباغ ، شاهکوه علیا، کلامو، ابرسج، قاسم آباد و ابر می باشد .
وی با اشاره به اینکه طرح بهسازی شبکه فشار ضعیف هوایی در بلوار امام حسین (ع) روستای بکران شهرستان میامی با اعتبار ۱۸۸ میلیون ریال افتتاح شد، تصریح کرد: دو طرح در قالب تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای ابوالبق، مهماندویه، آستانه، ورکیان و امام آباد شهرستان دامغان مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی با بیان اینکه طرح اصلاح شبکه برق روستای ریکان با اعتباریک میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در شهرستان گرمسار به اجرا درآمده یادآور شد: احداث پست هوائی روستای ده سلطان در شهرستان آرادان با مبلغ ۱۷۵ میلیون ریال از دیگر طرح هایی است که در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید .
انتهای پیام/

کد مطلب: ۳۹۲۴۷۵