مسعود رشید

مسعود رشید – جسد پدرزن در کاور لباس عروس

۱۵ شهریور ۱۳۹۶

به گزارش مسعود رشید، ۱۳ اسفند۹۱ دختری با مراجعه به یکی از کلانتری‌های پایتخت از ناپدید شدن پدر ۷۵ ساله و معلولش به نام کریم خبر داد.

کارآگاهان پس از شش ماه جست‌وجو به داماد سابق خانواده مشکوک شدند و او را دستگیر کردند. وحید به قتل کریم اعتراف کرد و گفت: «من و کریم با هم دوست بودیم. روز حادثه به خانه‌ام آمد و با هم شیشه کشیدیم، اما وقتی همسر دومم برایمان چایی آورد، کریم دست او را گرفت و پیشنهاد بی‌شرمانه داد. با هم درگیر شدیم و یک سیلی به صورتش زدم. از پشت سر به زمین خورد و فوت کرد. جسد یک هفته در خانه ماند. بو گرفته بود. با همکاری برادر بزرگم آن را مثله کردیم و در کاور لباس عروس جاسازی کرده و در زباله‌های سه نقطه شهر رها کردیم.»

با اعتراف متهم، برادرش نیز دستگیر شد و هر دو در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند. اولیای دم با بیان این‌که متهم با تهیه فهرستی از افراد قصد انتقام‌گیری از آنها را داشت، درخواست قصاص کردند سپس وحید با انکار اعترافات قبلی‌اش مدعی شد مقتول خودش روی زمین افتاد و فوت کرد. با این حال، حکم قصاص صادر شد و با اعتراض متهم به دیوان عالی کشور رفت. قضات دیوان به‌دلیل وجود برخی نواقص در روند تحقیقات، پرونده را برای بررسی بیشتر به شعبه دوم برگرداندند. صبح دیروز، آخرین جلسه محاکمه با درخواست قصاص اولیای‌دم برگزار شد.

وحید نیز بار دیگر خود را بی‌گناه دانست و گفت: «آن روز تحت‌تاثیر روانگردان شیشه بودم و هیچ عمدی نداشتم. کریم آن روز خودش روی زمین افتاد و از حال رفت. من هیچ کینه‌ای از او نداشتم و نمی‌خواهم با این حرف‌ها خودم را توجیه کنم.»

رای دادگاه بزودی صادر می‌شود.