مسعود رشید

مسعود رشید – آماده باش پلیس راهور برای تعطیلات عید غدیر

۱۶ شهریور ۱۳۹۶

به گزارش مسعود رشید، سردار تقی مهری با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس برای تسهیل در عبور و مرور مسافران در تعطیلات منتهی به عید غدیر اظهار داشت: با توجه به اینکه این تعطیلات با اوج گرفتن سفرهای تابستانی در نیمه دوم شهریور ماه همزمان شده، همکاران ما در آماده باش ۱۰۰ درصدی قرار دارند و با حضور محسوس خود در معابر و جاده‌های کشور در جهت تسهیل عبور و مرور مسافران تلاش خواهند کرد.

رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین همکاران ما در استان‌های مختلف با توجه به برگزاری مراسم مذهبی در روز عید غدیر و به منظور انضباط ترافیکی، طرح‌های ویژه ترافیکی دارند.

وی با بیان اینکه با توجه به تعطیلی روز شنبه و مصادف شدن این ایام با روزهای پایانی تعطیلات تابستانی گفت: ما انتظار داریم در روزهای آینده شاهد افزایش فشار و بار ترافیکی در سطح جاده‌ها و معابر کشور باشیم.

مهری اضافه کرد: همچنین توصیه می‌کنیم با در نظر گرفتن بار ترافیکی در مبدا و مقصد، زمان سفرهای خود را مدیریت کنند و سفرهای تابستانی را به روزهای پایانی شهریور موکول نکنند.

به گفته رئیس پلیس راهور ناجا، تخلفات حادثه‌ساز در جاده‌های کشور جزو خطوط قرمز پلیس است و با ابلاغی که به تمام استان‌های کشور شده، ماموران پلیس هیچگونه اغماضی در مواجهه با این تخلفات نخواهند داشت و در صورت ارتکاب دو تخلف همزمان حادثه‌ساز، خودروی متخلف توقیف خواهد شد.