مسعود رشید

مسعود رشید – پیکر شهید مدافع حرم «قره محمدی» تشییع شد

۲۵ آذر ۱۳۹۶

 

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر تکاور مدافع حرم «مهدی قره محمدی» برگزار شد.

پایگاه تحلیلی خبری مسعود رشید: مراسم وداع مردمی با پیکر فرمانده شهید مدافع حرم «مهدی قره محمدی» دیشب (جمعه) در شهرک فجر سپاه برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید مدافع حرم امروز شنبه ۲۵ آذر ۹۶ از ساعت ۸ صبح با حضور جمعی از فرماندهان و پرسنل سپاه پاسداران و عموم مردم در حسینیه امام خمینی (ره) ستاد نیروی زمینی سپاه پاسداران واقع در بزرگراه بسیج، بلوار هجرت، خیابان شهید آتوت برگزار شد.

پیکر مطهر این شهید والامقام پس از تشییع به سوی زادگاهش شهر آمل منتقل گردید تا بر روی دستان مردم شهید پرور آمل تشییع و در کنار دیگر همرزمان شهیدش به خاک سپرده شود.

برپایه این گزارش، سردار شهید مدافع حرم مهدی قره محمدی متولد سال ۱۳۵۸ و اصالتاً اهل شهر آمل و از تکاوران یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که چندی پیش داوطلبانه عازم سوریه شد. او درحالی که فرماندهی یکی از محور‌های عملیاتی را برعهده داشت، در حین پاکسازی مناطق از لوث تروریست‌های تکفیری در شهر دیرالزور به فیض شهادت نائل شد.

از این شهید والامقام دو فرزند دختر ۱۰ و ۵ ساله به نام‌های فاطمه و زهرا و یک فرزند پسر ۱ ساله به نام محمد جواد به‌یادگار مانده است.

د