مسعود رشید

مسعود رشید – دیدار اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار خراسان شمالی با شهردار بجنورد +تصاویر

۴ دی ۱۳۹۶

به گزارش مسعود رشید# به گزارش روابط عمومی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش خدمتگزار دیدار صمیمی جمعی از اعضاء جمعیت در استان خراسان شمالی باروح الله براتیان شهردار بجنورد.
در این دیدار آقای مددخواه آذری قائم مقام جمعیت به نیابت از اعضاء انتصاب شایسته ایشان بعنوان شهردار بجنورد را تبریک گفته و با توجه به سوابق ارزشمند ایشان در دوره قبلی شهرداری شهر بجنوردتندیس ایثار بپاس تقدیر از زحمات شهروندی به ایشان اهدا گردید.

در این دیدار شهردار بجنورد ضمن تشکر از حضور اعضاء جمعیت اظهار داشتند حضور شما و همیاری ایثارگران مایه دلگرمی و تقویت روحیه کاری و فداکاری در مدیران برای خدمت بیشتر را فراهم می آورد.

برایتان افزود : اولویت های شهرداری نوآوری و حمایت از مراکز فرهنگی ارزشی و تقویت استعدادها و زیرساختها و مبلمان شهری بوده و برای این حرکتهای بزرگ همراهی ایثارگران را نیازمندیم.

قائم مقام جمعیت نیز افزود شما از نخبگان و زحمت کشان هستید و توسط اعضاء فعال و باانگیزه شهر بجنورد انتخاب شده اید و حمایت و همیاری اعضاء و زیر مجموعه های فرهنگی اجتماعی جمعیت را باقوت تمام در اختیار شهرداری بجنورد و سایر شهرهای استان  خواهیم گذاشت.

گفتنی است، روح الله براتیان از چهره های مردمی و محبوب شهر بجنورد است که به دلیل خدمات ارزنده به جامعه ایثارگری مورد حمایت ایثارگران این شهر واقع شده است