مسعود رشید

مسعود رشید – ۱۲ساعت گرفتار در جاده های البرز

۸ بهمن ۱۳۹۶

 

يکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲

Share/Save/Bookmark

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز گفت: جاده کرج – چالوس شب گذشته مسدود شد و کسی در این محور گرفتار نیست.

مسعود رشید# ایسنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان البرز گفت: جاده کرج – چالوس شب گذشته مسدود شد و کسی در این محور گرفتار نیست.

مهدی مهرور گفت: همه در حال تلاش برای بازگشایی محورهای استان هستیم اما چون هم ترافیک سنگین است و هم با کمک دست و هل دادن ماشین این کار در حال انجام است، بازگشایی قدری زمان‌بر خواهد شد.

 

وی در پاسخ به اینکه آیا موردی از آسیب‌دیدگی اعم از سرمازدگی تاکنون گزارش شده است یا خیر، گفت: هنوز آماری از این موضوع وجود ندارد.

 

وی در خصوص علت بحرانی‌شدن وضعیت ترافیک پس از شروع بارش نیز اعلام کرد: یخ‌زدن جاده، لغزندگی و شیب تند اتوبان در برخی مناطق علت این وضعیت است. مدیرکل مدیریت بحران استان البرز در مورد اینکه آیا دستگاهی در این زمینه قصور داشته است یا خیر، اظهار کرد: این موضوع باید پس از حادثه ارزیابی و بررسی شود.

 

مهرور در پایان در خصوص وضعیت محور کرج – چالوس نیز گفت: این محور از اوایل شب مسدود شد و کسی در آن گرفتار نیست. پلیس نیز برای مدیریت آن حضور دارد

 

همه لاین‌های عبور و مرور البرز با مشکل ترافیک مواجه است

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: هنوز آمار دقیقی از آسیب‌دیدگان ناشی از برف و در راه ماندن مسافران عبوری از محورهای استان البرز وجود ندارد.

 

ناصر چرخساز گفت: هنوز آمار دقیقی از آسیب‌دیدگان ناشی از در راه ماندن مسافران عبوری از محورهای استان البرز وجود ندارد.

 

وی خاطرنشان کرد:کلیه لاین‌های عبور و مرور استان البرز با مشکل ترافیک مواجه است.

 

چرخساز افزود: به مردم توصیه می‌شود از هرگونه ورود به اتوبان برای حرکت به سمت تهران و یا ورود به کرج خودداری کنند.