مسعود رشید

مسعود رشید – نمایش مضحک مدیر آمدنیوز برای پول بیشتر

۱۴ بهمن ۱۳۹۶

 

مدیر کانال ضدانقلابی آمدنیوز، در نمایشی مضحک مدعی شد که آمدنیوز هک شده تا شاید پول بیشتری به جیب بزند.

پایگاه تحلیلی خبری مسعود رشید: روح الله زم، مدیر کانال ضدانقلابی آمدنیوز، در نمایشی مضحک، با انتشار فیلمی از افشاگری های ندا امین درباره جاسوسی زم برای سرویس اطلاعاتی ترکیه، میت، که پیش از این بارها از سوی دیگران دوستان زم همچون پیمان عارف، مطرح شده بود، مدعی شد که آمدنیوز هک شده است. حربه ای سوخته که پیش ازاین در مورد سایت آمدنیوز استفاده کرده بود و ندا امین آن را افشا کرده بود.
 
نکته جالب توجه، فیلمی است که روح الله زم بعد از ادعای هک آمدنیوز و مطرح شدن احتمال ترور زم از سوی سردبیر آمدنیوز بود؛ روح الله زم در این فیلم مدعی می شود که هم و غم جمهوری اسلامی مقابله با آمدنیوز است و با این ادعا، سعی می کند کانال خود را مهم و با ارزش جلوه دهد تا شاید از این راه بتواند پول بیشتری از صهیونیست ها بگیرد.
 
به نظر می رسد بعد از اغتشاشات اخیر و سوتی های متعدد آمدنیوز، اسپانسرهای غربی-عربی این کانال ضدانقلابی به این نتیجه رسیده اند که تاریخ مصرف آمدنیوز هم به پایان رسیده است چرا که آنقدر دروغ پردازی کرده است که حتی اپوزیسیون خارج کشور هم علیه آن موضع می گیرند و لقب فیک(جعلی) نیوز را برای آمدنیوز انتخاب کرده اند. حالا روح الله زم به هر اقدامی دست می زند تا شاید بتواند حامیان غربی- عربی خود را حفظ کند.

د