مسعود رشید

مسعود رشید – پروازهای فرودگاه مهرآباد ۲۲ بهمن انجام می‌شود

۱۷ بهمن ۱۳۹۶

 

سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷

Share/Save/Bookmark

نماینده فرودگاه مهرآباد اعلام کرد که پروازهای این فرودگاه در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن کنسل نشده است و ادامه خواهد داشت.

مسعود رشید# نماینده فرودگاه مهرآباد اعلام کرد که پروازهای این فرودگاه در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن کنسل نشده است و ادامه خواهد داشت.
 ایمان پور در جلسه کمیته انضباطی ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن که پیش از ظهر امروز در مقر پلیس راهور تهران برگزار شد، گفت: در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی پروازها در فرودگاه مهرآباد بدون مشکل خاصی انجام می‌شود و این پروازها کنسل نخواهند شد.

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنیم مسافران در این روز با خودرو شخصی به فرودگاه نیایند، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که مسافران با آن روبرو هستند، رسیدن با تاخیر به دلیل انسداد برخی از مسیرها است که در همین راستا ما توصیه کردیم که کانترها را با تاخیر ببندند. همانطور که میدانید کانترها دو ساعت قبل از پرواز باز و حدود نیم ساعت قبل از پرواز بسته می‌شوند. ما توصیه کردیم این زمان کمی تغییر کند تا افرادی که ممکن است با تاخیر به محل برسند از پرواز جا نمانند اما مسافران نیز باید زودتر از منزل خارج شوند و خود را به فرودگاه برسانند.

ایمان پور با بیان اینکه از تاکسیرانی نیز خواسته‌ایم تا سرویس‌های خود را ساماندهی کند تا مسافران دچار مشکل نشوند گفت: فرودگاه مهرآباد روزانه حدود ۴۰۰ پرواز دارد و ما امیدواریم با تمهیدات پیش بینی شده این پروازها به‌خوبی انجام شود.