مسعود رشید

مسعود رشید – شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود؛ شکست اسرائیلی‌ها هم در فلسطین خواهد بود

۲۷ بهمن ۱۳۹۶

 

ولایتی در همایش «راز رضوان»:

خبرگزاری فارس: شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود؛ شکست اسرائیلی‌ها هم در فلسطین خواهد بود
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن ابراز امیدواری بر این که لکه ننگین اسرائیل و ریشه آن زودتر کنده شود، گفت: شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود و ان‌شاء‌الله شکست اسرائیلیها هم در فلسطین خواهد بود.

پایگاه تحلیلی خبری مسعود رشید:علی‌اکبر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) در همایش «راز رضوان» که به مناسبت گرامیداشت دهمین سالگرد شهادت عماد مغنیه برگزار شد اظهار داشت: زمانی که مسئول وزارت امور خارجه بودم در جریان شکل‌گیری جریان مقاومت و خدمت این مجموعه مبارز که جان خود را بر کف دستانشان گرفتند، بودم.

وی در پاسخ به شبهه‌ایی که برخی رسانه ها پیرامون کمک‌های ایران به لبنان، عراق، فلسطین و افغانستان مطرح می‌کنند، اظهار داشت: برخی زمزمه‌ها وجود دارد که ما فقط به ایران بپردازیم، چه کار به خارج از کشور اعم از سوریه، عراق، لبنان و افغانستان داریم، هر چند که این صداها، صداهایی است که توسط مزدوران به کار گرفته شده و اجانب و افراد جاهل بیان می شود. آنها اقلیت ناچیزی هستند و برخی رسانه‌ها آن را بزرگنمایی می‌کنند.

ولایتی با بیان اینکه ارتباط بین ایران و جهان اسلام ارتباطی به قدمت اسلام است، خاطرنشان کرد: شکل‌گیری سلسله صفویه به عنوان شکل‌دهنده و بازتعریف هویت ایرانی حول محور اهل بیت (ع) از سوی لبنانی‌ها صورت گرفت.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ارتباط بین پیروان اهل بیت (ع) در ایران و منطقه یک ارتباط دیرینه است و نکته دیگر این که این ارتباط بین این دو نبود که در دفاع از فلسطین در جریان جنگ‌های صلیبی بود.

وی خاطرنشان کرد: شکست صلیبی‌ها در فلسطین بود که ان‌شاء‌الله شکست اسرائیلی ها هم در فلسطین خواهد بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که صبر مسلمانان زیاد است، افزود: امید است لکه ننگین اسرائیل و ریشه آن زودتر کنده شود.

انتهای پیام/