مسعود رشید

مسعود رشید – دروغگویی و خودبرتر بینی در وجود احمدی نژاد عجین شده است

۴ اسفند ۱۳۹۶

مسعود رشید# امین اسدی فعال سیاسی در واکنش به اقدامات اخیر محمود احمدی نژاد نوشت: دروغگویی و خودبرتر بینی و عدم حرف شنوی از بزرگان بخصوص مقام معظم رهبری در وجود احمدی نژاد عجین شده است .
 
 
بسمه تعالی 
 
✴️یاد کن وقتی را که موسی به قومش گفت ای قوم با اینکه می دانید من فرستاده خدا به سوی شما هستم چرا اینقدر مرا می آزارید، وقتی آن قوم منحرف شدند خدا هم دلهایشان را منحرف کرد و خدا قوم فاسق را هدایت نمی کند.(آیه ۵ سوره صف)
 
هیچ دوست نداشتم مطلبی دیگر در مورد تندروی های اقای احمدی نژاد بنویسم اما اینبار مجبور به آن شدم در واکنش به نامه پر از اشکال این فرد مدعی مطالبی را بنویسم.
 
🔹آقای محمود احمدی نژاد ، حلقه ی حامیان شما روز به روز در حال کاهش هست و این نامه ی شما به مقام معظم رهبری همچون الک بود که بسیار از حامیانتان از شما دوری جسته و در دامان ولایت ماندند . این شما هستید که هر روز بد تر از دیروز عمل میکنید گویی حب پست و مقام و عشق به قدرت در شما علنی و عیان شده است که خواهان عزل و انحلال نهاد های حکومتی و دولتی هستید . میگویید انتخابات ریاست جمهوری برگزار شود آن هم آزاد ! مگر تا به امروز آزاد نبود ؟ مگر از همین فیلتر شما عبور نکردید؟ زشت هست که دست و پا میزنید تا به قدرت برسید . آنهم به صورت امر به ولی که باید فلان شود فلانی عزل شود و…
 
🔹آقای احمدی نژاد درست است روزی رییس جمهور بودید اما میزان حال فعلی افراد هست . تاریخ را نگاه کنید ، در ابتدای تاریخ انقلاب اسلامی رییس جمهوری داشتیم که هم پیاله منافقین بود و این دلیل نمیشود کسی روزی رییس جمهور بوده باشد امروز دارای مصونیت باشد و  بیاید چهره اپوزیسیون به خود بگیرد . تاریخ برای عبرت گرفتن امثال شماست ، شمایی که خواستار عزل و انحلال قوا هستید و اصرار بر این دارید که در یک جا به شما مسئولیت بدهند آنهم به زور ، اما به قول خودتان آن سه نقطه را لولو برد مردم هیچ اعتقادی به تحجر و تندروی و انحراف جنابعالی ندارند . مردم دیگر شما و حلقه نزدیکان شما را نمیخواهند . اطراف خود را ببینید ، ببینید چه کسانی برای شما مانده اند ببینید هدف و فکر آنها چیست؟ جناب احمدی نژاد روزگاری در مسیر انقلاب بودید ، رسانه های معاند یا بایکوت خبری کرده بودند شما را یا فحش و ناسزا میدادند اما امروز خبر یک همان رسانه های معاند شدید . آیا نمیفهمید چه شده است ، از خواب بیدار نمیشوید؟ 
 
🔹آقای احمدی نژاد ، در نامه تان ادعا میکنید که منقدین و مخالفین آزاد بشوند ، والله شما اعتقادی به گوش کردن حرف و دادن حق به منتقد ندارید . روزی اینجانب و دوستانم به شما انتقاد کردیم ، حتی سن ما به ۲۰ سال هم نمیرسید ، دو هفته بعد از انتقاد احضاریه ی دادگاه آمد که رییس جمهور از شما شکایت کرده است . نزدیک به دو سال از عمرمان در دادگاه رسانه تلف شد بعد شما الان میایید ادای انسانهای روشنفکر را در میاورید؟ آقای احمدی نژاد دروغگویی و خودبرتر بینی و عدم حرف شنوی از بزرگان بخصوص مقام معظم رهبری در وجود شما عجین شده است و از امروز برای شما دعا خواهیم کرد که از شر خناسان و خرس خاله های کنارتان آزاد شوید و عاقبتت ختم به خیر شود .
 
«اهدنا الصراط المستقیم»
امین اسدی -۳اسفند۹۶