مسعود رشید

مسعود رشید – اصفهان| پدیده در دیدار ذوب‌آهن می‌توانست خطرناک‌تر باشد

۷ اسفند ۱۳۹۶

 

کد مطلب: ۱۰۷۱۹۶

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکنان جوان پدیده بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و می‌توانستند خطرناک‌تر هم باشند.

اصفهان| پدیده در دیدار ذوب‌آهن می‌توانست خطرناک‌تر باشد

 

به گزارش مسعود رشید، مهدی رجب‌زاده پس از پیروزی تیمش برابر پدیده مشهد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه ۳ امتیاز مهم را در یک دیدار خانگی به دست آوردیم و تیم پدیده با وجود مشکلاتش که چندین بازیکن را با خود نیاورده بود می‌توانست خطرناک باشد.

وی افزود: در دقایقی از بازی هم این اتفاق رخ داد و از بازی گره خورد و بازی گره خورد و گلی که دریافت کرده بودند را جبران کردند، خوشبختانه ما بازی را با برد پشت سر گذاشتیم، شیرینی بازی در این بود که در دقیقه آخر گل پیروزی را زدیم که بتوانیم جایگاه خودمان در جدول را حفظ کنیم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره درخشش دروازه‌بان پدیده خاطرنشان کرد: دروازه‌بان حریف چند موقعیت صد در صد گل را از تیم ما گرفت اما این روزهای رویایی برای هر بازیکنی پیش می‌آید و در مجموع روز خوبی را پشت سر گذاشت.

به گزارش مسعود رشید تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر توانست برابر پدیده به پیروزی ۲ بر یک برسد و جایگاه دومی خود را تثبیت کند.

ح