مسعود رشید

مسعود رشید – اقدام غیراخلاقی رسانه های ضدانقلابی

۱۴ اسفند ۱۳۹۶

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۱

اقدام غیراخلاقی رسانه های ضدانقلابی

 

به گزارش مسعود رشید، در پی جنایات دراویش در خیابان پاسداران تهران، رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب به جای محکوم کردن اقدامات وحشیانه این گروه در به شهادت رساندن حافظان امنیت جامعه، به حمایت از اقدامات غیرقانونی این اغتشاشاگران پرداختند.
 
اما از آنجا که جنایت دراویش داعشی خیلی فجیع تر از آن بود که صرفا با مظلوم نمایی بتوان جای ظالم و مظلوم را عوض کرد، این رسانه ها همچون گذشته اقدام به جعل و انتشار تصاویر غیرواقعی کردند.
 
صفحات مجازی وابسته به این جریان در تلگرام، توییتر، اینستاگرام و فیس بوک در اقدامی هماهنگ، تصویری از یک زن ترکیه ای که در اعتراضات چند سال پیش این کشور مورد ضرب و شتم پلیس قرار گرفته بود را به عنوان یکی از بانوان تهرانی آسیب دیده در اغتشاشات دراویش منتشر کردند!
 
این در حالی است که با یک جستجوی ساده متوجه می شوید این تصویر متعلق به درگیری فعالان محیط زیست ترکیه با پلیس این کشور است؛ خبری که تصاویر آن در تاریخ ۳ اسفند ۹۴ توسط خبرگزاری مسعود رشید نیز منتشر شده است.
 
ظاهرا کانال های ضدانقلاب که بارها نشان داده اند علاقه زیادی به جعل و فتوشاپ دارند، این مرتبه نیز با همین ترفند، نیت کثیف خود در قبال نظام جمهوری اسلامی را ثابت کردند.
 
این رسانه ها حتی پا را فراتر گذاشته و با انتشار تصویر همسر بنیامین بهادری، که چند سال پیش در تصادف رانندگی، فوت کرده است، ایشان را به عنوان فهیمه مرادی معرفی کرده و مدعی شدند او زیر شکنجه نیروهای امنیتی درگذشته است!